Funcţionari

CABINETUL PRIMARULUI

Crivineanu Nicolae Consilier
Beca Stere Consilier

ARHITECT SEF

Pavel Dan Arhitect Sef

COMPARTIMENTUL URBANISM, AMENAJAREA TERITORIULUI

Post Vacant Consilier
Cretu Niculae Consilier
Ilie Nicolae Inspector

COMPARTIMENTUL INVESTITII

Ciubuc Iuliana Inspector

COMPARTIMENTUL CADASTRU TEHNIC IMOBILIAR

Grecu Simona Inspector
Serban Alexandru Referent
Memet Ergean Inspector

SERVICIU BUGET FINANTE, CONTABILITATE

Memet Reise Sef Serviciu

COMPARTIMENTUL BUGET, CONTABILITATE

Bulat Neriman Inspector
Onisor Florentina Inspector
Dumitrascu Simona Inspector

COMPARTIMENTUL IMPOZITE SI TAXE

Mustafa Turchian Consilier
Sepa Sevghin Inspector
Pirvu Maria Inspector
Funaru Daniela Referent

COMPARTIMENTUL ADDP, URMARIREA VENITURILOR, EXECUTARI SILITE, ACHIZITII PUBLICE

Sova Cozma Mirela Inspector
Ion Romeo-Cosmin Inspector
Samedin Irina-Silvia Consilier
Ion Mariana-Ancuta Inspector

COMPARTIMENTUL AUDIT

Mihai Maria Auditor

COMPARTIMENTUL RESURSE UMANE SALARIZARE

Zugravu Simona Consilier

DIRECTIA ASISTENTA SOCIALA

Trifan-Dinica Alexandra Director Executiv

COMPARTIMENTUL ASISTENTA SOCIALA SI AUTORITATE TUTELARA

Post Vacant Referent
Miron Maria Inspector
Costea AnaMaria Inspector

COMPARTIMENTUL ADMINISTRATIE LOCALA, REGISTRU AGRICOL, ARHIVA, REGISTRATURA

Post Vacant Inspector
Colic Sova-Cristina Inspector
Azoitei Elena-Robertina Inspector
Rimbu Liliana Consilier

COMPARTIMENTUL PENTRU SITUATII DE URGENTA, PROTECTIA CIVILA, PROTECTIA MUNCII, PSI

Arsenie Dumitru Cristinel Referent de Specialitate
Munteanu Dumitru Referent
Ilinca Constantin Referent

COMPARTIMENTUL INTEGRARE MINORITATI

Vlaicu Florin Inspector

COMPARTIMENTUL AMINISTATIV FOND LOCATIV, ADMINISTRAREA CIMITIRELOR

Zugravu Catalin-Doru Sef Serviciu
Cadir Revida Inspector
Bordei Gabriela Inspector

CASA DE CULTURA

Petiu Mihai Inspector

COMPARTIMENTUL PROIECTE PENTRU DEZVOLTAREA LOCALA

Clincu Mihaela Inspector
Tanase Ana-Maria Inspector
Rizea Monica Inspector

SERVICIUL PUBLIC DE POLITIE LOCALA

Gegiu Marius Sef Serviciu Politie locala
Burcea Marius Politist local - gr. Superior (clasa 3)
Ramis Erdin Politist local - gr. Superior (clasa 3)
Tudosiu Marian Politist local - gr. Superior (clasa 3)
Visan Daniel Politist local - gr. Principal (clasa 1)
Avram Nicolae Politist local - gr. Superior (clasa 3)
Circeag Teodor Politist local - gr. Superior (clasa 3)
Tudor Luis Politist local - gr. Superior (clasa 3)
Chircu Catalin Politist local - Principal (clasa 3)
Sova Marcela Cornelia Politist local - Principal (clasa 1)
Girip Vasile Politist local - gr. Superior (clasa 3)

SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR

Isleam Camer Inspector Superior
Balcan Mariana-Carmen Inspector Superior
Iordache Lacme Inspector Superior
Acest website utilizează fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta de navigare. Înainte de a continua navigarea te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege conținutul Politicii de prelucrare a datelor personale. Prin continuarea navigării pe website-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie.