ANUNȚ IMPORTANT

În urma solicitării firmei constructoare a Drumului comunal 27, Murfatlar - Siminoc de a demara lucrările la podul de la km 0+533 (podul peste Canalul de Irigații), anunțăm ÎNCHIDEREA circulației tuturor categoriilor de vehicule pe sectorul de drum Murfatlar - Siminoc, începând cu data de 15.04.2021, pe o perioadă de aproximativ 50 de zile.

Rugăm participanții la trafic care sunt în tranzit să utilizeze ca rută deviantă:
sat Siminoc - Pasaj Autostrada A2 - Drum județean 381 - comuna Ciocârlia - DN3 - oraș Murfatlar și retur.