ANUNŢ IMPORTANT!

In atenția cetațenilor cu drept de vot din orașul Murfatlar !

Avand in vedere ca la data de 06 decembrie 2020 va fi organizat scrutinul electoral pentru Alegerile Parlamentare, in conformitate cu prevederile legale, pe raza orasului Murfatlar, in ziua alegerilor, vor fi organizate si deschise urmatoarele sectii de votare:

Nr. Sectiei Amplasare Localitatea Adresa
301 LICEUL TEORETIC MURFATLAR LICEUL TEORETIC MURFATLAR MURFATLAR Str. Mihaie Eminescu nr, 50
302 LICEUL TEORETIC MURFATLAR LICEUL TEORETIC MURFATLAR MURFATLAR Str. Mihaie Eminescu nr, 50
303 SALA DE SPORT SALA DE SPORT MURFATLAR Str. G-ral Vasile Milea
304 ȘCOALA GENERALĂ NR.2 MURFATLAR Str. Ion Creangă Nr. 25
305 Locația secției de votare 305 amplasată in sediul Casei de Cultura Murfatlar, (Aleea Margaritarelor 9, zona IAS)
A FOST MUTATĂ in sediul GRADINIȚEI NR. 2
(Aleea Margaritarelor 16, zona IAS)

MURFATLAR Aleea Margaritarelor 16
306 S.C.U.G S.A. MURFATLAR S.C.U.G S.A. MURFATLAR Str. Ciocârliei nr. 1